KTO ZA TYM WSZYSTKIM STOI?

Kilka słów o mnie

IMG_6310.JPG

KAROLINA GÓRALSKA

Właścicielka hodowli

Członkini Związku Kynologicznego w Polsce, oddziału zielonogórskiego. 

Już od dziecka największym moim marzeniem  było posiadanie psa rasowego. W szkole każdej przerwy przesiadywałam w bibliotece studiując przeróżne rasy, czytałam ich wzorce nie bardzo jeszcze wtedy rozumiejąc to wszystko, czytałam o ich charakterach oraz pielęgnacji. W końcu po długich latach, odnaleźliśmy rodziną samoyedy - lub jak lubię to mówić -  to samoyedy znalazły nas i rozpoczęliśmy wspólne wędrowanie przez życie i codzienne zagłębianie się w kynologię.

W hodowli również to ja odpowiadam za grooming i jeżdżę na różne szkolenia groomerskie. Na wystawach jestem handlerką naszych psów. Uczestniczyłam w wielu seminariach handlingowych. Z psami także uprawiam różne aktywności, takie jak frisbee czy agility. Aktualnie zagłębiam się wspólnie z członkami rodziny w temat psich zaprzęgów.

Za każde krycie w hodowli odpowiedzialna jestem ja. Staram się dobierać najodpowiedniejsze i przede wszystkim zdrowe psy do naszych suczek, a także wgłębiam się w ich rodowody.

Oprócz niezłomnej fascynacji psami, bardzo prosto jest zauważyć chociażby z samej nazwy hodowli lub imion poszczególnych szczeniąt, że moje serce należy także do jednej z najpiękniejszych dziedzin - muzyki. Już od dziesięciu lat uczę się śpiewać, a od 2015 roku uczę się emisji głosu pod kątem śpiewu solowego, czyli operowego.  Corocznie mam przyjemność pokazać się na kilku koncertach, a w repertuarze mogę poszczycić się takimi pozycjami, jak arie Mozarta, pieśni Schuberta, czy też Magnificat Bacha. 

MOJA DRUGA PASJA

Sen Pasterza;  Feliks Nowowiejski

akomp. dr. Michał Kocot

Quia Respexit (Magnificat - BWV 243) 

Jan Sebastian Bach

akomp. mgr. Leszek Knopp

skrzypce Natalia Najdek