top of page

KILKA SŁÓW O NAS...

Karolina Góralska 

IMG_9513.JPG

Pasjonatka psów, której marzeniem od dziecka było posiadanie czworonożnego przyjaciela. W szkole podczas każdej przerwy przesiadywała w bibliotece studiując przeróżne rasy czytając ich wzorce, jeszcze wtedy nie wiedząc do końca, co to znaczy. 

W ZKwP udziela się od 15 roku życia, a od 16 jest jego członkiem. 

Ciągle stara się poszerzać wiedzę kynologiczną na różnych płaszczyznach; uczestniczyła w wielu seminariach handlingowych, jeździ na kursy groomerskie, trenuje z psami sporty kynologiczne, a co dnia uczy się wciąż o rasie, przodkach i historii zarówno samoyedów jak i pudli.

Jest hodowczynią oraz groomerką w salonie Fryderyk.

Oprócz niezłomnej fascynacji psami, jej serce należy do muzyki. Od jedenastu lat uczy się śpiewać i gra na różnych instrumentach, a od 2015 r. uczy się emisji głosu pod kątem śpiewu operowego.  W repertuarze ma zarówno pieśni świeckie jak i sakralne. 

Irena Góralska

Jej dom zawsze był pełen zwierząt, ale w głowie wciąż przez te wszystkie lata tkwiła myśl o posiadaniu psa rasowego. Kiedy zobaczyła samoyedy zakochała się do tego stopnia, że nie było już odwrotu - mówią, że osoby zakochane nie mogą spać. W tym przypadku było tak samo! 

Ponieważ jest to osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych i nie boi się realizacji marzeń, wkrótce za jej sprawą w domu zawitała pierwsza samoyedka Ginger, która rozpoczęła wspólną pasję matki i córki.

Poza psami, jej drugą największą pasją jest podobnie jak u Karoliny - muzyka. Już od 20 lat jest organistką. 

IMG_8268.JPG
bottom of page