bracia ba.jpg

HISTORIA HODOWLI

Czyli jak to się zaczęło?

W 2017 roku w naszym domu pojawiła się pierwsza suczka rasy samoyed. Była nią Ginger z hodowli Powiew Północy, po którą przemierzyliśmy całą Polskę aż do Nowego Sącza. Wkrótce przywitaliśmy kolejno Lunę z hodowli Siberian Love spod Warszawy oraz naszą sylwestrową gwiazdę Wendy z Art Of Joy z Wrocławia. Wraz z Luną rozpoczęliśmy wyjazdy na wystawy.

 

W 2018 roku nasza hodowla została zarejestrowana pod przydomkiem Snow-White Melody w ZKwP (FCI) w oddziale zielonogórskim.  Kontynuowaliśmy nasze wystawowe wyjazdy, zrobiliśmy uprawnienia hodowlane dwóm sukom – Lunie oraz Wendy, a także zrobiliśmy im szereg badań wraz z certyfikatami, aby mieć pewność, że są one zdrowe i nie przenoszą wad genetycznych. W 2020 roku, w naszym domu pojawiła się kolejna suczka rasy samoyed, tym razem już z naszym przydomkiem, Jennifer, urodzona w miocie B, oraz pierwszy chłopiec rasy samoyed z miotu C, Olek.

Szczenięta wyjeżdżające z naszej hodowli ZAWSZE dostają metryki, które są potwierdzeniem ich pochodzenia, na podstawie których można wyrobić rodowody w wybranym przez siebie oddziale ZKwP. Szczenięta również wyjeżdżają zachipowane, zaszczepione oraz dostają na dobry start wyprawkę. Również właściciele zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie i pomoc.

Oprócz samoyedów nasz dom zamieszkuje dumny samiec Fryderyk rasy pudel królewski i dwa adopciaki, Misia i Uszatka, która została przez nas adoptowana ze schroniska w 2013 roku.

  • Instagram
  • Facebook

©2020 by Snow-White Melody.
present with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now